1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
a)
1100 - liczba sprzedanych puszek
55,40 zł - otrzymana kwota
Obliczmy, ile kosztowała jedna puszka:
55,40 zł:1100=0,05036363… zł≈0,05 zł
b)
4,20 zł - cena kilograma puszek
x - waga sprzedanych puszek
Komentarze