🎓 Za 1 kg orzechów trzeba zapłacić... - Zadanie 9: Matematyka wokół nas 6 - strona 151
Matematyka
Matematyka wokół nas 6 (Podręcznik, WSiP)

26,50 zł - cena kilograma orzechów

 

100 dag = 1 kg

  

 

Obliczmy, ile kosztuje 0,15 kg orzechów:

Zadanie premium

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
klasa:
6 szkoły podstawowej
Informacje
Autorzy: Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania:
ISBN: 9788302181481
Autor rozwiązania
user profile

Nauczyciel

Nauczyciel matematyki, korepetytor z doświadczeniem. Interesuję się piłką nożną.

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY2397ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA11779WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE1259KOMENTARZY
komentarze
... i26853razy podziękowaliście
Autorom