🎓 Cena 1 kg bananów była o 2,10 zł wyższa od ceny 1 kg jabłek. Cenę bananów... - Zadanie 6: Matematyka 2001 - strona 123
Przedmiot:
Matematyka
Wybrana książka:
Wybierz książkę
Klasa:
I liceum
Strona 123

Cena 1 kg bananów była o 2,10 zł wyższa od ceny 1 kg jabłek. Cenę bananów...

5
 Zadanie

6
 Zadanie

7
 Zadanie
8
 Zadanie
9
 Zadanie
10
 Zadanie
UWAGA! Oglądasz stare wydanie książki. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.

 - cena bananów przed obniżką

 -cena jabłek przed podwyżką


Komentarze
Informacje o książce
podręcznik, ćwiczenie lub zbiór zadań
Zbiór zadańMatematyka 2001
Wydawnictwo:
WSiP
Rok wydania:
2014
Autorzy:
Anna Dubiecka, Barbara Dubiecka-Kruk, Zbigniew Góralewicz
ISBN:
9788302135309
Inne książki z tej serii:
Autor rozwiązania
Ola
71119

Nauczyciel

Matematyk z 6-letnim doświadczeniem. Moim konikiem matematycznym jest teoria liczb. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, jeździć na rowerze, biegać na półmaratońskie dystanse i pływać stylem klasycznym.