Matematyka

Autorzy:Jerzy Janowicz

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2016

Wojtek kupił pewną ilość śliwek po 3,20 zł za 1 kg 4.4 gwiazdek na podstawie 5 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 2 Klasa
  3. Matematyka

Wojtek kupił pewną ilość śliwek po 3,20 zł za 1 kg

24
 Zadanie
25
 Zadanie
26
 Zadanie
27
 Zadanie

28
 Zadanie

29
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy