Matematyka

Autorzy:Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska

Wydawnictwo:Nowa Era

Rok wydania:2014

Ile kosztuje 2,5 kg ziemniaków po 1,80 zł za kilogram? 4.25 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Ile kosztuje 2,5 kg ziemniaków po 1,80 zł za kilogram?

13
 Zadanie
14
 Zadanie
1
 Zadanie
I
 Zadanie
II
 Zadanie

III
 Zadanie

To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy