Matematyka

Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Hania kupiła 10 dag cukierków po 34,50 zł za 1 kg 4.57 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

`34,50:10=3,45 -> 3 zl 45 gr`

Odpowiedź:

Odp. Hania zapłaciła 3 zł 45 gr.