Matematyka

Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Jeden dekagram masła kosztuje 4.6 gwiazdek na podstawie 5 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

`18:100=0,18zl=18 gr`

Odpowiedź:

Odp. C