Matematyka

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Julia kupiła cukier za 3,10 zł, 10 dag masła i 10 dag szynki 4.75 gwiazdek na podstawie 4 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

Obliczamy koszt 10 dag masła i szynki

18:10+22,50:10=1,8+2,25=4,05 zł

4,05+3,10

Odpowiedź:

Odp. Otrzymała 4 zł 50 gr reszty.