🎓 Za parówki i 10 dag szynki zapłacono 6,15 zł. ... - Zadanie 6: Matematyka wokół nas 4 - strona 269
Przedmiot:
Matematyka
Wybrana książka:
Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik, WSiP)
Klasa:
4 szkoły podstawowej
Strona 269

Za parówki i 10 dag szynki zapłacono 6,15 zł. ...

1
 Zadanie
3
 Zadanie
4
 Zadanie
5
 Zadanie

6
 Zadanie

7
 Zadanie
8
 Zadanie

1 kg = 100 dag, 10 dag to 10 razy mniej niż 100 dag (1 kg)

1 kg szynki kosztuje 22,50 zł. Obliczamy koszt 10 dag szynki.

Zadanie premium

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
Komentarze
Informacje o książce
Wydawnictwo:
WSiP
Rok wydania:
2020
Autorzy:
Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
ISBN:
9788302191565
Inne książki z tej serii:
Autor rozwiązania
Łukasz
19170

Nauczyciel

Nauczyciel matematyki, korepetytor z doświadczeniem. Interesuję się piłką nożną.