Siatka zawierająca 2 kg brzoskwiń kosztowała 12 zł... - Zadanie 14: Matematyka 8 - strona 18
Matematyka
Wybierz książkę

Wiemy, że 2 kg brzoskwiń kosztowało 12 zł, zatem 1 kg brzoskwiń kosztował 6 zł

Wiemy, że podczas promocji masę opakowania zwiększono o 25%,
obliczmy, ile wynosiła masa opakowania:

Zadanie premium

Reszta rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium dla klasy 8 szkoły podstawowej

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
8 szkoły podstawowej
Informacje
Autorzy: Bożena Kiljańska, Adam Konstantynowicz
Wydawnictwo: Operon
Rok wydania:
ISBN: 9788378796497
Autor rozwiązania
user profile

Ola

33408

Nauczyciel

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY4920ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA65WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE15KOMENTARZY
komentarze
... i246razy podziękowaliście
Autorom