Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2016

Agata kupiła 2 kg bananów po 2,45 zł za 4.29 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Obliczamy koszt zakupów:

`2*2,45"zł"+3*0,99 "zł"=4,90"zł"+2,97"zł"=7,87 "zł"`

Obliczamy resztę z tych zakupów:

 

`10"zł"-7,87"zł"=2,13"zł" `