Matematyka

Autorzy:Braun Marcin, Lech Jacek

Wydawnictwo:GWO

Rok wydania:2011

Jeśli x jest ceną 1 kg pomidorów, a y ilością jaką można kupić za 5 zł 4.63 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 3 Klasa
  3. Matematyka

Jeśli x jest ceną 1 kg pomidorów, a y ilością jaką można kupić za 5 zł

21
 Zadanie
22
 Zadanie
23
 Zadanie

24
 Zadanie

25
 Zadanie
26
 Zadanie

1 kg   -   x

y       -   5 zł

`xy=5\ \ \ =>\ \ \ y=5/x` 

Odpowiedź:

C