Matematyka

Autorzy:Braun Marcin, Lech Jacek

Wydawnictwo:GWO

Rok wydania:2011

Jeśli x jest ceną 1 kg pomidorów, a y ceną za 5 kg 4.25 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 3 Klasa
  3. Matematyka

Jeśli x jest ceną 1 kg pomidorów, a y ceną za 5 kg

21
 Zadanie
22
 Zadanie

23
 Zadanie

24
 Zadanie
25
 Zadanie
26
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy