Matematyka

Autorzy:A.Bazyluk, J.Chodnicki, M.Dąbrowski, A.Fryska, E.Łakoma, A.Pfeiffer, P.Piskorski, W.Zawadowski, H.Sienkiewicz

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

a) Za 35 dag sera zapłaciłem 5,46 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera 4.45 gwiazdek na podstawie 11 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

a) Za 35 dag sera zapłaciłem 5,46 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera

17
 Zadanie

18
 Zadanie

19
 Zadanie
20
 Zadanie
21
 Zadanie
"To zadanie wkrótce pojawi się na stronie!"