🎓 Jaka jest cena 1 kg masła babci Janki - Zadanie 16: Matematyka wokół nas 6. Zeszyt ćwiczeń cz.2 - strona 21
Przedmiot:
Matematyka
Wybrana książka:
Wybierz książkę
Klasa:
I liceum
Strona 21

Jaka jest cena 1 kg masła babci Janki

14
 Zadanie
15
 Zadanie

16
 Zadanie

17
 Zadanie

Wiemy, że sąsiedzi kupili 1,4 kg masła i zapłacili 28zł.

 

 

Zadanie premium

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
Komentarze
Informacje o książce
Wydawnictwo:
WSiP
Rok wydania:
2017
Autorzy:
Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
ISBN:
9788302164514
Inne książki z tej serii:
Autor rozwiązania
Marek
2872

Korepetytor

Nauczyciel matematyki z siedmioletnim doświadczeniem. Miłośnik mangi oraz dobrej kawy. Ostatnio uczę się programowania.