Klasa
4 szko艂y podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz ksi膮偶k臋
Matematyka 4, Zbi贸r zada艅

Kilogram malin kosztuje 9 z艂. 

Kilogram jag贸d kosztuje 2 razy wi臋cej ni偶 kilogram malin. 

Obliczamy, ile kosztuje kilogram jag贸d. 

Komentarze