🎓 Kostka masła kosztuje m zł... - Zadanie 33: Matematyka 6 - strona 230
Matematyka
Matematyka 6 (Podręcznik, WSiP)

Kostka masła kosztuje  . Chleb jest tańszy od masła o 2,70, kosztuje więc . Koszt  zakupu chleba i dwóch kostek masła będzie więc wynosił:

 

 

Odpowiedź: C

DYSKUSJA
klasa:
6 szkoły podstawowej
Informacje
Autorzy: Anna Dubiecka, Barbara Dubiecka-Kruk, Tomasz Malicki, Piotr Piskorki
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania:
ISBN: 9788302181443
Autor rozwiązania
user profile

Ania

34357

Nauczyciel

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY3146ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA8965WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE422KOMENTARZY
komentarze
... i6086razy podziękowaliście
Autorom