Klasa
6 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka 6, Podręcznik

a) Aby zapłacić 8 zł można kupić następujące lody:

  - cztery gałki lodów śmietankowych

 

   - 2 gałki lodów bakaliowych i jedna gałka lodów malinowych

Komentarze