🎓 W tabeli podano ceny... - Zadanie Zadanie wprowadzające 1: Matematyka 6 - strona 226
Matematyka
Matematyka 6 (Podręcznik, WSiP)

 a) Gałka lodów malinowych kosztuje 3 zł, a gałka lodów śmietankowych 2 zł. Michał chce kupić 2 gałki lodów malinowych i 2 gałki lodów śmietankowych. Obliczmy, czy wystarczy my pieniędzy, skoro ma 10 zł

Zadanie premium

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
6 szkoły podstawowej
Informacje
Autorzy: Anna Dubiecka, Barbara Dubiecka-Kruk, Tomasz Malicki, Piotr Piskorki
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania:
ISBN: 9788302181443
Autor rozwiązania
user profile

Ania

34078

Nauczyciel

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY3369ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA8273WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE783KOMENTARZY
komentarze
... i9276razy podziękowaliście
Autorom