Klasa
6 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Sprawdzian na 100%. Repetytorium szóstoklasisty, Podręcznik

3

Rozwiązanie

Obliczamy, ile kosztują 2 kg jabłek i 1,5 kg czereśni: 

Czy ta odpowiedź Ci pomogła?

3

Avatar autora

Paweł

Nauczyciel matematyki

55 070