1. Wyjaśnij, czy ukończenie gimnazjum w II Rzeczypospolitej dawało uczniom możliwość pracy zawodowej.
- Ukończenie gimnazjum w II Rzeczypospolitej nie dawało uczniom możliwości podjęcia pracy zawodowej, nie przygotowywało do żadnego zawodu. Stanowiło natomiast etap do dalszej nauki w liceach i na uniwersytetach.
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Treść dostępna tylko dla użytkowników z aktywnym Premium
Opracowania zadań z ponad 3000 podręczników – przygotowane przez nauczycieli
Ponad 100 kursów wideo do sprawdzianów, E8 i matury
Odrabiak Pro – interaktywna nauka z każdym szkolnym podręcznikiem
Gotowe notatki, tablice edukacyjne i sprawdziany
Paulina Lipiec
Nauczycielka historii
Tutaj pojawi się lista Twoich książek
Zaloguj się i zacznij tworzyć ją już teraz.

