Matematyka

Autorzy:Ewa Duvnjak, Ewa Kokiernak-Jurkiewicz, Maria Wójcicka

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Przetwórnia owoców sprzedaje soki w opakowaniach kartonowych w cenie 2,40 zł za litr. 4.56 gwiazdek na podstawie 9 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 1 Klasa
  3. Matematyka

Przetwórnia owoców sprzedaje soki w opakowaniach kartonowych w cenie 2,40 zł za litr.

15
 Zadanie
16
 Zadanie
17
 Zadanie
18
 Zadanie
19
 Zadanie

20
 Zadanie

21
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy