Matematyka

Autorzy:A.Bazyluk, J.Chodnicki, M.Dąbrowski, A.Fryska, E.Łakoma, A.Pfeiffer, P.Piskorski, W.Zawadowski, H.Sienkiewicz

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł/kg 4.62 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

Ile trzeba zapłacić za 3,40 kg twarogu po 7,20 zł/kg

16
 Zadanie
17
 Zadanie
18
 Zadanie
19
 Zadanie
1
 Zadanie
2
 Zadanie

3
 Zadanie

4
 Zadanie

`3,40*7,20zl + 1,25*4,20zl = 3,4*7,2zl + 1,25*4,2zl = ` `24,48zl + 5,25zl = 29,73zl ` 

Odp Za 3,40 kg twarogu i 1,25kg winogron trzeba zapłacić 29,73 zł