Matematyka

Autorzy:A.Bazyluk, J.Chodnicki, M.Dąbrowski, A.Fryska, E.Łakoma, A.Pfeiffer, P.Piskorski, W.Zawadowski, H.Sienkiewicz

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2014

a) Kostka masła kosztuje x zł. Ile kosztują trzy takie kostki 4.63 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

a) Kostka masła kosztuje x zł. Ile kosztują trzy takie kostki

1
 Zadanie
2
 Zadanie

3
 Zadanie

4
 Zadanie

a) 

Trzy kostki masła kosztują 3x zł 

b) 

Książka Wojtka ma s + 52 strony

c) 

Mata ma y - 30 widokówek