Matematyka

Autorzy:Z. Bolałek, M.Dobrowolska, M.Jucewicz, A.Demby, A.Sokołowska, P.Zarzycki

Wydawnictwo:GWO

Rok wydania:2016

W powyższej tabeli podano ceny produktów za 1kg. Oblicz ile kosztuje 4.04 gwiazdek na podstawie 27 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 6 Klasa
  3. Matematyka

W powyższej tabeli podano ceny produktów za 1kg. Oblicz ile kosztuje

1
 Zadanie

2
 Zadanie
3
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy