Matematyka

Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Cena jednego egzemplarza gazet " Dobre Czasy" była równa 1,35 zł 4.2 gwiazdek na podstawie 5 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

Cena jednego egzemplarza gazet " Dobre Czasy" była równa 1,35 zł

1
 Zadanie
2
 Zadanie
3
 Zadanie

4
 Zadanie

Obliczamy koszt gazet: 

`100*1,35+100*1,80+100*3,15=135+180+315=630"zł"`

Obliczamy zarobek kolportera

`630:10=63 "zł"`

 

Odpowiedź:

Odp. Kolporter zarobił 63 zł.