Matematyka

Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Bartek kupił słodycze za 18 zł 20 gr, ryż za 4 zł, i sok owocowy za 4 zł 85 gr. 4.43 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

Bartek kupił słodycze za 18 zł 20 gr, ryż za 4 zł, i sok owocowy za 4 zł 85 gr.

1
 Zadanie

2
 Zadanie

3
 Zadanie
"To zadanie wkrótce pojawi się na stronie!"