Matematyka

Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik)

Autorzy:Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2015

Sprawdź, ile kosztują produkty, i oblicz, ile trzeba zapłacić, kupując 4.5 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

Sprawdź, ile kosztują produkty, i oblicz, ile trzeba zapłacić, kupując

15
 Zadanie

16
 Zadanie

17
 Zadanie
18
 Zadanie
19
 Zadanie
Problem
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy