UWAGA! Oglądasz stare wydanie książki. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl
Obliczamy koszt zakupu wykładziny przez rodziców Karoliny:
1. Liczymy Pole powierzchni wykładziny
2. Obliczamy cenę 1m2=24zł
Obliczamy koszt zakupu wykładziny przez rodziców Karoliny:
1. Liczymy Pole powierzchni wykładziny
2. Obliczamy cenę 1m2=24zł
Komentarze