Klasa
I gimnazjum
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z plusem 1. Podręcznik, Podręcznik

1 kg jabłek na targu  - 2,4 zł

1 kg jabłek w sklepie - 3 zł

różnica w cenie : 

3-2,4=0,60 zł

a) Obliczamy ile to jest 0,60 zl z 2,40 zł

Komentarze

Avatar komentatora
Tomasz10 listopada 2017
Dziękuję!!!!
0
Avatar komentatora
Stefan16 listopada 2017
dzieki!!!
0