Kilogram cukierków kosztuje x złotych, a kilogram ciastek y złotych - Zadanie 4: Matematyka wokół nas 1. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 - ukr - strona 8
Matematyka
Wybierz książkę
Kilogram cukierków kosztuje x złotych, a kilogram ciastek y złotych 4.5 gwiazdek na podstawie 10 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 1 Klasa
  3. Matematyka

Kilogram cukierków kosztuje x złotych, a kilogram ciastek y złotych

4
 Zadanie

5
 Zadanie
6
 Zadanie
7
 Zadanie
8
 Zadanie

Wyrażenie x-y opisuje, o ile złotych droższy jest kilogram cukierków od kilograma ciastek.

PRAWDA

Zadanie premium

Reszta rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium dla klasy I gimnazjum

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
Select...
Informacje
Autorzy: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: WSIP
Rok wydania:
ISBN: 9788302119996
Autor rozwiązania
user profile

Marek

1566

Korepetytor

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY2181ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA577WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE139KOMENTARZY
komentarze
... i631razy podziękowaliście
Autorom