Klasa
I gimnazjum
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka wokół nas 1. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 - ukr, Zeszyt ćwiczeń

4

Rozwiązanie

5- liczba kupionych bułek

1,45zł- cena za 5 bułek

0,29- koszt jednej bułki

a) koszt zakupu 29zł

 = 100

b) liczba bułek 12

c) Koszt zakupu 2,03zł

 

Czy ta odpowiedź Ci pomogła?

1

Avatar autora

Norbert

Nauczyciel matematyki

5553

Od roku przybliżam innym tajniki świata chemii. Ponadto jestem pasjonatem azjatyckich sztuki walki oraz kina sensacyjnego. Chętnie także gram w planszówki z przyjaciółmi.