Mama kupiła 2kg jabłek w cenie po x zł za kg oraz 3kg jabłek o 1,30zł droższych - Zadanie 8: Matematyka wokół nas 1. Zeszyt ćwiczeń cz. 2 - ukr - strona 17
Matematyka
Wybierz książkę
Mama kupiła 2kg jabłek w cenie po x zł za kg oraz 3kg jabłek o 1,30zł droższych 4.22 gwiazdek na podstawie 9 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 1 Klasa
  3. Matematyka

Mama kupiła 2kg jabłek w cenie po x zł za kg oraz 3kg jabłek o 1,30zł droższych

6
 Zadanie
7
 Zadanie

8
 Zadanie

Cena pierwszych jabłek: x zł za kg

Cena drugich jabłek x + 1,30 zł za kg

Zakupy: 2kg pierwszych jabłek i 3kg drugich jabłek. Możemy to zapisać jako:

Zadanie premium

Reszta rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium dla klasy I gimnazjum

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
Select...
Informacje
Autorzy: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: WSIP
Rok wydania:
ISBN: 9788302119996
Autor rozwiązania
user profile

Marek

1566

Korepetytor

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY2162ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA470WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE137KOMENTARZY
komentarze
... i501razy podziękowaliście
Autorom