Klasa
5 szko艂y podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz ksi膮偶k臋
Matematyka wok贸艂 nas 5, Podr臋cznik

a) Mno偶ymy cen臋 za kilogram (3 z艂) przez ca艂kowit膮 liczb臋 kilogram贸w jab艂ek.

Odp. Za Jab艂ka zap艂acono 444 z艂.聽 聽聽

Komentarze