Klasa
5 szko艂y podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz ksi膮偶k臋
Matematyka wok贸艂 nas 5, Podr臋cznik

Aby obliczy膰 cen臋 za 1 kg cukierk贸w nale偶y podzieli膰 koszt zakupu przez ilo艣膰 zakupionych cukierk贸w:

Komentarze