Klasa
4 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka 4. Podręcznik cz. 1, Podręcznik

1

Rozwiązanie

Łosoś kosztuje

Płatki owsiane kosztują


Obliczamy, o ile droższy jest łosoś od płatków owsianych.

Czy to rozwiązanie było pomocne?

3

Avatar

Aga

Nauczycielka matematyki

207 080

Nauczycielka matematyki. W wolnym czasie czytam książki psychologiczne. Jestem miłośnikiem górskich wycieczek.

Komentarze