Klasa
4 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka 4. Podręcznik cz. 1, Podręcznik

Łosoś kosztuje

Płatki owsiane kosztują


Obliczamy, o ile droższy jest łosoś od płatków owsianych.

Komentarze