🎓 Ile trzeba zapłacić... - Zadanie 4: Matematyka wokół nas 4 - strona 267
Przedmiot:
Matematyka
Wybrana książka:
Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik, WSiP)
Klasa:
4 szkoły podstawowej
Strona 267

1 kg twarogu kosztuje 10,50 zł.  

10 kg to 10 razy więcej niż 1 kg, czyli 10 kg kosztuje 10 razy więcej niż 10,50 zł.  

10 kg twarogu kosztuje 105 zł.  


Poprawna odpowiedź: A. 105 zł

Komentarze
Informacje o książce
Wydawnictwo:
WSiP
Rok wydania:
2020
Autorzy:
Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
ISBN:
9788302191565
Inne książki z tej serii:
Autor rozwiązania
Łukasz
18660

Nauczyciel

Nauczyciel matematyki, korepetytor z doświadczeniem. Interesuję się piłką nożną.