🎓 Kinga zapłaciła za banany 5 zł 4 gr, a za ... - Zadanie 3: Matematyka wokół nas 4 - strona 260
Przedmiot:
Matematyka
Wybrana książka:
Matematyka wokół nas 4 (Podręcznik, WSiP)
Klasa:
4 szkoły podstawowej
Strona 260

 

 


Obliczamy, ile Kinga zapłaciła za owoce. 

 

Odpowiedź: Kinga zapłaciła 9,87 zł (9 zł 87 gr).

Komentarze
Informacje o książce
Wydawnictwo:
WSiP
Rok wydania:
2020
Autorzy:
Helena Lewicka, Marianna Kowalczyk
ISBN:
9788302191565
Inne książki z tej serii:
Autor rozwiązania
Łukasz
18769

Nauczyciel

Nauczyciel matematyki, korepetytor z doświadczeniem. Interesuję się piłką nożną.