🎓 Za 5 kg pomarańczy i 10 kg jabłek ... - Zadanie 5: Matematyka 6 - strona 60
Matematyka
Matematyka 6 (Zeszyt ćwiczeń, Operon)

Za 5 kg pomarańczy i 10 kg jabłek ...

4
 Zadanie

5
 Zadanie

6
 Zadanie

1 kg pomarańczy kosztuje 445 gr. 

 

Obliczamy ile kosztuje 5 kg pomarańczy. 

 

Zadanie premium

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
6 szkoły podstawowej
Informacje
Autorzy: Adam Konstantynowicz, Anna Konstantynowicz
Wydawnictwo: Operon
Rok wydania:
ISBN: 9788378799573
Autor rozwiązania
user profile

Aga

69172

Nauczyciel

Nauczycielka matematyki. W wolnym czasie czytam książki psychologiczne. Jestem miłośnikiem górskich wycieczek.

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY3007ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA9458WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE1566KOMENTARZY
komentarze
... i25002razy podziękowaliście
Autorom