🎓 Ile kosztuje 1 kg proszku do prania ... - Zadanie 2: Matematyka 6 - strona 58
Przedmiot:
Matematyka
Wybrana książka:
Matematyka 6 (Zeszyt ćwiczeń, Operon)
Klasa:
6 szkoły podstawowej
Strona 58

Ile kosztuje 1 kg proszku do prania ...

1
 Zadanie

2
 Zadanie

3
 Zadanie

Pierwszy proszek

1,5 kg proszku kosztuje 23,79 zł. 

Obliczamy ile kosztuje 1 kg (1,5 razy mniej niż 1,5 kg) tego proszku. 

 

Zadanie premium

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
Komentarze
Informacje o książce
podręcznik, ćwiczenie lub zbiór zadań
Zeszyt ćwiczeńMatematyka 6
Wydawnictwo:
Operon
Rok wydania:
2019
Autorzy:
Adam Konstantynowicz, Anna Konstantynowicz
ISBN:
9788378799573
Inne książki z tej serii:
Autor rozwiązania
Aga
112608

Nauczyciel

Nauczycielka matematyki. W wolnym czasie czytam książki psychologiczne. Jestem miłośnikiem górskich wycieczek.