Klasa
6 szko艂y podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz ksi膮偶k臋
Matematyka wok贸艂 nas 6, Podr臋cznik

3

Rozwi膮zanie

Dane:

19z艂 - cena kilograma cukierk贸w czekoladowych.

15z艂 - cena kilograma cukierk贸w owocowych.

14z艂 - cena kilograma Irys贸w.

Czy to rozwi膮zanie by艂o pomocne?

7

Avatar autora

艁ukasz

Nauczyciel matematyki

111聽512

Nauczyciel matematyki, korepetytor z do艣wiadczeniem. Interesuj臋 si臋 pi艂k膮 no偶n膮.

Komentarze