Klasa
4 szkoły podstawowej
Przedmiot
Matematyka
Wybierz książkę
Matematyka z plusem 4, Zbiór zadań

Koszt lizaka to 1 zł 50 gr. Obliczamy ile kosztują dwa lizaki. 

 

Dwa lizaki kosztują 3 zł. 

Komentarze