UWAGA! Oglądasz stare wydanie książki. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl
Jeżeli cena netto 1 kg jabłek jest równa 2,50 zł, a cena brutto jest równa 2,70 zł ... | P | F |
Jeżeli cena netto podręcznika do matematyki jest równa 22 zł, to cena tej książki ... |
Komentarze