Jedna kostka masła waży ¹/₅ kg i kosztuje od 2,25 zł do ... - Zadanie 14: Matematyka 7 - strona 16
Matematyka
Wybierz książkę
Jedna kostka masła waży ¹/₅ kg i kosztuje od 2,25 zł do ... 4.75 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 7 Klasa
  3. Matematyka

Jedna kostka masła waży ¹/₅ kg i kosztuje od 2,25 zł do ...

6
 Zadanie
7
 Zadanie
8
 Zadanie
9
 Zadanie
10
 Zadanie
11
 Zadanie
12
 Zadanie
13
 Zadanie

14
 Zadanie

Zadanie premium

Rozwiązanie tego zadania jest widoczne tylko dla użytkowników Premium dla klasy 7 szkoły podstawowej

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
7 szkoły podstawowej
Informacje
Autorzy: Ewa Duvnjak, Ewa Kokiernak-Jukiewicz
Wydawnictwo: WSiP
Rok wydania:
ISBN: 9788302168635
Autor rozwiązania
user profile

Nauczyciel

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY1732ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA6405WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE612KOMENTARZY
komentarze
... i8813razy podziękowaliście
Autorom