Mama Ani kupiła 2 kg jabłek i 1 kg ... - Zadanie 3: Matematyka na czasie! 3 - strona 60
Matematyka
Wybierz książkę
Mama Ani kupiła 2 kg jabłek i 1 kg ... 4.63 gwiazdek na podstawie 8 opinii
  1. Gimnazjum
  2. 3 Klasa
  3. Matematyka

Mama Ani kupiła 2 kg jabłek i 1 kg ...

1
 Zadanie
2
 Zadanie

3
 Zadanie

4
 Zadanie

x-cena 1 kg jabłek
y-cena 1 kg pomarańczy

2x+y=9     (zakupy mamy Ani)

Zadanie premium

Reszta rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium dla klasy III gimnazjum

Jedynie niewielka część zadań rozwiązanych przez naszych nauczycieli jest dostępna za darmo. Wykup konto Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu 🙂
DYSKUSJA
klasa:
III gimnazjum
Informacje
Autorzy: Elżbieta Jabłońska, Maria Mędrzycka
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania:
ISBN: 9788326730054
Autor rozwiązania
user profile

Ola

31842

Nauczyciel

Wiedza
Zobacz także
Ostatnie 7 dni na Odrabiamy w liczbach...
ROZWIĄZALIŚMY1824ZADAŃ
zadania
wiadomości
ODPOWIEDZIELIŚMY NA971WIADOMOŚCI
NAPISALIŚCIE152KOMENTARZY
komentarze
... i1674razy podziękowaliście
Autorom