Matematyka

Matematyka 4. Ćwiczenia podstawowe (Zeszyt ćwiczeń)

Autorzy:Piotr Zarzycki, Mariola Tokarska, Agnieszka Orzeszek

Wydawnictwo:GWO

Rok wydania:2015

Ania kupiła koszyk malin ... 4.71 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 4 Klasa
  3. Matematyka

30 dag +50dag+1 kg = 1 kg 80 dag

6 zł +4zł 70 gr+5z zł 20 gr = 15 zł 90 gr

 Odp. Zakupy Ani ważyły 1 kg 80 dekagramów  i kosztowały 15 zł 90 gr