Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2016

Czasopismo kosztuje 12,99 zł, zeszyt 2,45 zł, a guma do 3.83 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Czasopismo kosztuje niecałe 13 zł, zeszyt niecałe 2,5 zł,a guma do żucia niecałe 1 zł. Zakupy kosztują więc prawie 16,5 zł, zatem 16 zł nie wystarczy Markowi na wszystkie zakupy.