Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2016

Za pięć metrów koronki zapłacono 13,25 zł. 4.43 gwiazdek na podstawie 7 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Za pięć metrów koronki zapłacono 13,25 zł.

10
 Zadanie
11
 Zadanie
12
 Zadanie

13
 Zadanie

Jeśli za pięć metrów koronki zapłacono 13,25 zł, to za jeden metr tej samej koronki zapłacono 5 razy mniej.

Odpowiedź:

Metr tej koronki kosztuje 2,65 zł.