Matematyka

Autorzy:Praca zbiorowa

Wydawnictwo:WSiP

Rok wydania:2016

Marek kupił jabłka za 3,20 zł, czereśnie za 4,50 zł 4.5 gwiazdek na podstawie 6 opinii
  1. Szkoła podstawowa
  2. 5 Klasa
  3. Matematyka

Marek kupił jabłka za 3,20 zł, czereśnie za 4,50 zł

1
 Zadanie

2
 Zadanie
3
 Zadanie
4
 Zadanie
To rozwiązanie również znajduje się na naszej stronie!

uzyskaj dostęp do tego oraz setek innych zadań, które dla Was rozwiązaliśmy